Ще трохи...

4 февраля 2011, 12:00
Студент
0
613

Ху*та

 Преамбула:
Ось уявіть: прямо в Раду до Литвина заносять немовля-гриль і всі ці депутати з Литвином на чолі, починають публічно жерти це "блюдо". І що буде далі? - та нічого не буде! Крім можливо "бурхливих розмов" десь у Шустера чи де інше. (ГВ)
 
Ху*та:

Для мене всі політичні партій, та їхнє керівництво- честолюбці (Честолюбець- той хто прагне високих постів, почестів, визнання ). Ієрархічна, а як наслідок бюрократична система управління, спотворює владу- як інстумент вирішення проблем. Тих проблем- представництвом яких займається партія. Коротше,- я за повну децентралізацію влади. Незнаю як ліпше сказати, але я думаю так: кожна область має мати своє законодавство, суди, податки,  свій парламент, свою міліцію (Магденбурське право:)). Всі ініціативи кожної міської, сільської ради напряму повинні залежити від їх жителів. Люди, повинні вибирати за яким законом їм жити, кого садити у вязницю, а кому давати премії. Київ, і чиновники за тисячі кілометрів не можуть вирішити тих проблем, що може народ, якщо їм дати в руки інструмент- владу.  Я хочу носити зброю- оскільки я громадянин, а не вязень виправної колонії. Вузи мають бути- автономними. І на кінець, трохи не цензури: я срав на всі закони такої України як зараз, коли депутати з недоторканістю- небожителі, а ми безправне бидло, яке можна лупцювати кийками та вбивати в райвідділках. Зараз в Україні один закон, одна справедливість- це гроші (або куля в потилицю- неважно) 

Висновок:

"До найбіднішого громадянина англії, в його не перекриту хату, може ввірватися ураган, але навіть король не може переступити порогу власника хатини без його дозволу"- ось що таке справедливість. Знаєте чому мою ідею ніхто не підтримає? Бо бояться!!! Українці, бояться заплатити ціну справжньої незалежності- яка вимірюється потом, кровю та слізьми матерів. Українці- перетворились на ліниву худобу, яка привикла стояти в своєму смердючому стойлі. Але, факт є фактом: ВСЕ МАЄ СВОЮ ЦІНУ, ЯКУ ТРЕБА ЗАПЛАТИТИ!!! Чим платимо ми останні 100 років- мовчанням, покорою, зрадництвом- таку й Україну маємо. В нас немає свого "я"- того що ми хочемо. Хтось хоче расєї, хтось Єс, хтось Бандеру, хтось Сталіна--- чого ви хочете безумці? Ми ж немаємо елементарного - ВОЛІ, ІНІЦІАТИВИ. Наша особистість починає розчиняється з шкільної парти, ми втрачаєм плюралізм, свободу обирати, втрачаємо, з часом, здатність аналізувати, і в кінцевому результаті стаєм худобою, з масою стереотипів та комплексів. Тому й люди вступають в ієрархічні організації (партії) бо їм подобається "розчинятися" в різних ідеологіях. 
Просто люди інакше й робити не можуть, бо завжди має бути дядько який керує, який з нагайкою, бо худоба інакше ріллі не виоре.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.