Еріка - український клон Ріани

6 февраля 2011, 17:46
0
1218

Хто така Еріка? Нова українська зірка чи просто клон вже усім відомої співачки Ріани?


Після перегляду нового кліпу учасниці "Фабрики Зірок 3" на пісню "Не тормози" я переконалася, що це скоріше другий варіант, а саму "Фабрику зірок" захотілося перейменувати гучною назвою, яка б 100% відповідала дійсності, " Фабрика клонів".
Безперечно "оригінальність" Еріки заслуговує на увагу, чого варта лише зачіска, яка зовсім не має нічого спільного із зачіскою Ріани, я вже мовчу про стиль одягу, макіяж та навіть подачу голосу.

             

Ідея кліпу новоспеченої співачки теж була не новою, і тут вже навіть не довелося звертатися за допомогою до закордонних колег, адже всі ще пам'ятають кліп дуету "НеАнгелы" на пісню "Красная Шапочка", де вихованці Юрія Нікітіна намагалися задовольнити свого вибагливого продюсера, нібито виконуючи усі його забаганки. У кліпі Еріки на місті Юрія Нікітіна опиняються солідні чоловіки, прикладом бізнесмени, для яких вона також співає...
Еріка не єдина, хто користується вже давно створеними, продуманими образами і піар - стратегіями аби досягти популярності, вона одна з багатьох... Але на відміну від інших зірок нашої естради, вона має голос, а отже ще має шанс створити і показати справжню себе, а не керуватися модними тенденціями... 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.