Бен Ладен живе …на Закарпатті

17 февраля 2011, 14:20
Журналіст, еколог, письменник
0
498

Він до безтями полюбив Карпати

За те, що Юрій Скира має оригінальну бороду, його односельчани прозвали Бен Ладеном. Хоча він зовні трошки схожий на терориста №1 у світі, проте з тероризмом нічого спільного не має, хіба що з туризмом.

Юрій з дружиною проживають за кількасот метрів від Синевирського озера (Закарпаття), яке щодня відвідують численні мандрівники. Дід закоханий у цей природний об’єкт, про який може розповідати годинами.

Колись він працював на туристичній базі поблизу Морського Ока, частенько охороняв цей природний об’єкт від несвідомих відвідувачів, котрі то сміття викинуть у воду, то багаття розведуть у забороненому місці, то вудку закинуть, щоб браконьєрським способом здобути цінну синевирську форель…       Зараз Скира на пенсії, але про дороге серцю озеро, яке визнано водно-болотним угіддям міжнародного значення, не забуває. Він часто навідується до водойми, яка розкинулась між горами, серед смереково-ялинового лісу на висоті 989 метрів над рівнем моря. Старець, який усе життя провів у єдності з природою,  милується красою мальовничого Синевира, згадує прекрасні молоді роки і спілкується з туристами. Ті раді почути розповіді колоритного діда Юрія, котрий при знайомстві називає себе Бен Ладеном. Мандрівники, звичайно, фотографуються поряд з ним, бо ж – знаменитість.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.