Акція «Конституція — не місце для «іспражнєнія»

21 февраля 2011, 14:53
Підбурювання громадян :)
0
744

«Чорний Комітет» показав, як Янукович і Азаров «клали» на Конституцію (фото)

Сьогодні, 21 січня, відбулося засідання «науково-експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї» — органу, що створений владою, аби легалізувати чергові зміни до «Основного закону». Ясна річ, це засідання носить чисто формальний характер.

Влада, що спочатку змінила всю конституцію, а потім почала вносити зміни до вже зміненої, ніяк не хоче зупинитися. Всім зрозуміло, що на меті цього є повна узурпація влади донецько-калузьким режимом злочинців-комедіантів. Водночас цинічно декларується всенародне обговорення змін, зокрема

Зараз по Києву розвісили лайт-бокси із текстом, що в контексті дій влади звучить брутальним стьобом: «Конституція — не місце для самовираження».

Активісти «Чорного Комітету» під час засідання вище згаданої науково-експертної групи, переробив лайт-бокси на «Конституція — не місце для іспорожнєнія» й символічно показали, як Янукович та Азаров клали на Конституцію зокрема і думку громадян загалом.

На нашу думку, хай краще діти розмальовують обкладинку Конституції, ніж влада гадитиме всередині.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович,Азаров,Конституция,акции,Чорный Комитет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.