Первоцвіти – під охорону

23 февраля 2011, 09:08
Журналіст, еколог, письменник
0
2573

В Україні розпочинається природоохоронна акція «Первоцвіт»

Навесні, коли зацвітають підсніжник білосніжний, шафран Гейфеля, білоцвіт весняний, підсніжник складчастий та інші, наче оновлюється природа, стає ще більш привабливою і неповторною. Спокуса зірвати або навіть викопати первоцвіт не повинна перемагати  розсудливі рішення, адже ці види занесені до Червоної книги України і знаходяться під загрозою зникнення. З метою їх збереження, природоохоронці України готуються до  акція «Первоцвіт», під час якої здійснюватимуться заходи по недопущенню шкоди ранньовесняним рослинам. 

Пам’ятаймо, що зірвані квіти не принесуть насолоди, хіба що смуток, бо в’януть. Мертві первоцвіти не можуть служити символом радості і прикрашати свято. Таку роль вони можуть відіграти лише будучи живими у природному середовищі.

Бережіть первоцвіти!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.