Конкурс до Дня довкілля

1 марта 2011, 07:49
Владелец страницы
Журналіст, еколог, письменник
0
538

Щоб покращити роботу і стимулювати працівників

Національний природний парк «Синевир», що на Закарпатті,  оголосив конкурс серед своїх працівників на кращі природоохоронні науково-дослідні відділення, майстерські дільниці і обходи. Визначальними критеріями оцінювання буде природоохоронна, рекреаційна, еколого-освітня робота цих підрозділів, а також їхня діяльність з благоустрою територій.

Для визначення переможців у НПП «Синевир» створена спеціальна комісія, яка до 16 квітня повинна провести обстеження усіх відділень, майстерських дільниць і обходів та визначитись з переможцями. Лідери конкурсу отримають грошові нагороди.

Такий конкурс в НПП «Синевир» проводиться з ініціативи директора установи Миколи Дербака і має за мету покращити рекреаційну привабливість об’єктів, благоустрій територій та стимулювати роботу співробітників природоохоронних науково-дослідних відділень.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: праця,Бабічин,День довкілля,стимул,НПП "Синевир"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.