Гаркавенко на свободі, а Мельниченко – от-от може потрапити за грати

3 марта 2011, 10:43
Журналист, студент, общественный деятель.
0
503

Сьогодні, 3 березня, Апеляційний суд міста Києва розглянув скаргу одного з колишніх «організаторів» Майдану-2 Ігоря Гаркавенка. Було вирішено випустити його на свободу. Нагадаємо, що Гаркавенка посадили за грати через пошкодження плитки на Майдані Незал

Крім Гаркавенка, в умисному пошкодженні плитки у центрі столиці звинувачують, зокрема,  Сергія Мельниченка, лідера ВГО «КУПР». На відміну від ситуації з Ігорем Гаркавенко, Мельниченку інкримінують створення злочинної групи, яка, нібито за умисною попередньою змовою, нанесла державі збитки на суму 200 тис. гривень. Як повідомила газета «Коммерсантъ», Мельниченко може сісти через таку несправедливість на 15 років. Із матеріалом «Ъ» можете ознайомитися за посиланням: http://www.kommersant.ua/doc-u.html?docId=1594674&issueId=7000709 .

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.