Без даху над головою

5 марта 2011, 19:32
культуролог
0
734

Пожежа в м.Турка

Пожежа, яка трапилася в невеликому мiстечку Львiвськоі області – Турці, вул.Молодіжна,72, залишила без даху над головою родину Сипливої Світлани Василівни . Люди, які на перший погляд мали все для нормального життя, за дві години позбулися абсолютно всього. Пожежа трапился вночі, коли вся родина спала. Двоповерховий дерев'яний будинок зник на очах. Другий поверх був нежитловий, родина жила на першому поверсі. На той момент в будинку проживала жінка з двома повнолітніми дітьми і бабуся, яка знаходилася в тяжкому стані і не ходила. Першим біду відчув старший син, почувши тріск шиферу і сигнал машини швидкої допомоги, яка стояла навпроти будинку й намагалася розбудити сплячих мешканців. Все що встигла сім'я - це врятувати бабусю. Серед лютих морозів люди залишилися у капцях на вулиці: без речей, без документів, без грошей, без будинку ...

        Що могло стати причиною пожежі встановити на даний момент не вдалося - замикання проводки, нещасний випадок або підлаштоване зло?

        Одне питання хвилює найбільше - робота МНС, порожні(без води) пожежні машини їхали годину і не змогли допомогти врятувати будинок.

        Що стало причиною втрати всього: невчасна допомога МНС чи безвихідна ситуація?

 

        Людей , небайдужих до людського горя, просимо перераховувати свої благодійні внески на такий рахунок:

        Турківське відділення Ощадбанку №6317

        МФО - 385275 КОД ЗКПО 02762582

        № розрахункового рахунку - 3739890004

        № рахунку - 146362 Сиплива Світлана Василівна

        Зповагою, Ощипок Іван osiv@ukr.net

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.