10 тисяч вчителів протестували сьогодні біля Кабміну

22 марта 2011, 18:48
Цар, ватажок народів
0
579

Posted on 2011.03.22 at 19:54 Tags: навчання, уряд А я повернулася до Києва під вечір і все пропустила :( Репортаж Радіо "Свобода":

Олена Білозерська.

http://bilozerska.livejournal.com/414441.html#cutid1

Вчителі вимагають гідної заробітної плати

22.03.2011

Київ – Близько 10 тисяч представників освітянських профспілок з усіх куточків України зібралися сьогодні біля будівлі Кабінету Міністрів і вимагали від уряду виплачувати заробітню платню на рівні, передбаченому законодавством.

Відео =

http://www.radiosvoboda.org/video/16786.html

Частина пікетувальників намагалася перекрити автомобільний рух вулицею Грушевського, однак працівники міліції та ДАІ відтіснили їх на тротуар, намагаючись звільнити проїжджу частину. Правоохоронці в мегафон закликали пікетувальників не піддаватись на провокації і не порушувати громадський порядок.

Протестувальники скандували «Ганьба!», тримали гасла: «Працівники освіти – проти неконституційних чиновників!», «Терпіння має межу», а також назви практично всіх областей України.

Організатором акції є профспілка працівників освіти і науки. Ініціатори протесту вважають, що складне соціально-економічне становище зумовлено недосконалими умовами оплати праці.

Згідно з інформацією учасників акцій протесту, розміщеною на сайті Федерації профспілок України минулого тижня, педагогічні працівники мають дві вимоги до Кабінету Міністрів та Верховної Ради.

Перша – забезпечити скорочення розриву між посадовим окладом працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленою мінімальною зарплатою для визначення розмірів посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників за всіма її розрядами.

Друга вимога працівників сфери освіти – розширити виплату 20-відсоткової надбавки на всі категорії педагогічних працівників. У зверненні наголошується, що уряд встановив 20-відсоткову надбавку лише деяким категоріям педагогічних працівників.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/2346101.html
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.