На Європейську площу збираються автоколони

25 марта 2011, 09:16
Журналист, студент, общественный деятель.
0
476

На Європейську площу починають збиратися автомобілі.

Нагадаємо, що сьогодні там заплановано Всеукраїнську акцію протесту – автопробіг «Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!», організовану Асамблеєю громадських організацій малого та середнього бізнесу і незалежними профспілками.

Східна автоколона пройшла КПП та вже прибула на мітинг. Колона налічує близько півста машин. Про це повідомила прес-служба ВГО «КУПР». «Коаліція Учасників Помаранчевої революції» також наголосила, що цілком підтримує вимоги Асамблеї.

Як стало відомо, у центрі Києва їздить близько двадцяти машин із логотипами «Партії Регіонів». Такі дії треба вважати провокацією, як і повідомлення про те, що акція протесту відбуватиметься в іншому місці.  Нагадаємо, початок заходу заплановано на 12:00 на Європейській площі у Києві. Саме у цей час колони учасників мають зустрітися. О 12:30 розпочнеться акція за результатами автопробігу «Рушай брате, час вставати!».

Організатори просять не звертати увагу на провокації та вірити тільки повідомленням, наданим лише членами Асамблеї та організаціями, які офіційно підключилися до проведення мітингу. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.