Фотопроект "Де сплять діти"

27 марта 2011, 12:38
Цар, ватажок народів
0
745

Американські журналіст Кріс Бут і фотограф Джеймс Моллісон проїхалися по світу і зробили серію знімків, об'єднаних загальною назвою "Де сплять діти ".

дівча
[info]avramchuk
Мене, напевно, зацікавило одне - це в 90% не є вибором дитини.

1. 12-річний Ламін з Сенегалу.
Ламін живе при школі для хлопчиків, в якій вивчають Коран. Він ділить кімнату з декількома іншими учнями. Ліжка в цьому гуртожитку найпростіші, у деяких замість ніжок підкладена цегла. О шостій годині щоранку хлопчики починають роботу на шкільній фермі, де вони навчаються копати, вирощувати кукурудзу і орати поля плугом за допомогою ослів. У другій половині дня вони вивчають Коран. У вільний час Ламін любить грати у футбол зі своїми друзями.


2. 9-річний Цвіка з Ізраїлю.
Цвіка живе в багатоповерховому будинку в Бейтар-Ілліт, ізраїльському поселенні на Західному березі. Це поселення - будинок 36 тисяч ортодоксальних євреїв. Телевізори та газети тут заборонені. В середньому у кожній сім'ї по дев'ять дітей, але у Цвікі тільки одна сестра і два брати, з якими він ділить спальню. До школи хлопчика відвозять на машині, вона у двох хвилинах їзди від будинку. Спорт заборонений навчальною програмою. Кожен день Цвіка ходить в бібліотеку і читає релігійну літературу. Його улюблена їжа - шніцель і картопля. Він хоче стати равином.


3. 9-річний Джеймі з Нью-Йорка.
Хлопчик живе з батьками та молодшими близнючками братом і сестрою в пентхаусі на 5-й Авеню. В його сім'ї є ще розкішний будинок у Хемптоні на Лонг-Айленді. Джеймі ходить в престижну школу, куди досить складно вступити, незважаючи на високу вартість навчання. Хлопчик добре вчиться. У нього мало вільного часу, тому що доводиться багато займатися, але у вільний час він займається дзюдо і ходить на плавання. Йому дуже подобається вивчати фінанси. Коли виросте, він хотів би стати юристом, як його батько.


4. 8-річна Акахксет з Бразилії.
Ця дівчинка - з індіанського племені Крах, що живе в районі басейну річки Амазонки. Сьогодні в племені залишилося всього 1,9 тисяч осіб. Індійці племені Крах вірять, що світ створили Сонце і Місяць. У цього племені, що живе в гармонії з природою, існують безліч стародавніх ритуалів (червоні смужки на тілі дівчинки були завдані під час одного з таких ритуалів. Плем'я живе землеробством і полюванням. Частина провізії купують за гроші, отриманих від туристів і фотографів, які приїжджають в їх поселення. У племені навіть є автомобіль, яким користуються по черзі.

5. 7-річна Індіра з Катманду, Непал.
Індіра живе з батьками, братом і сестрою. У їхньому будинку тільки одна кімната з одним ліжком і єдиним матрацом. Діти сплять на матраці на підлозі. Сім'я дуже бідна - працювати повинен кожен. З трьох років Індіра працює на місцевих гранітних кар'єрах разом з іншими 150 дітьми. Індіра працює шість годин на день, потім - допомагає матері з роботою по будинку. Також вона ходить в школу - до неї від дому 30 хвилин. Її улюблена їжа - локшина. Індіра мріє стати танцівницею.

6. 4-річна Кая з Токіо.
Кая живе з батьками в маленькій токійській квартирці. Спальня дівчинки від підлоги до стелі заставлена ​​ляльками та одягом. Весь одяг Каї - 30 суконь і пальто, 30 пар взуття та численні перуки - робить її мама. Але коли Кая йде до школи - їй доводиться носити шкільну форму. Улюблені продукти дівчинки - м'ясо, картопля, полуниця та персики. Коли виросте, Кая хоче малювати мультфільми.

 
7. 10-річна Духа з Хеврона
Духа живе з батьками і одинадцятьма братами і сестрами в таборі палестинських біженців у Хевроні. Вона ділить спальню з п'ятьма сестрами. Духа ходить до школи в 10 хвилинах ходьби від «дому», і мріє стати дитячим лікарем. Її брат Мухаммед вбив себе і 23-х мирних жителів в результаті теракту проти ізраїльтян у 1996 році. Після цього ізраїльські військові зруйнували будинок сім'ї. На стіні біля Парфуми - малюнок Мухаммеда.

8. Безіменний румунський хлопчик-іммігрант.
Домом для цього 4-річного хлопчика і його сім'ї став матрац в полі на околиці Риму. Щоб купити квитки на автобус до Італії з Румунії його сім'ї довелося жебракувати. Прибувши до Риму, вони розбили табір на приватній території, і скоро поліція викинула їх звідти. У цих людей немає документів, тому вони не можуть отримати легальну роботу. Батьки хлопчика миють вікна автомобілів на світлофорах. Ніхто з родини ніколи не ходив до школи.


9. 9-річний Донг з провінції Юньнань на південному заході Китаю.
Донг живе з батьками, сестрою і дідусем. Він спить в одній кімнаті з сестрою і батьками. У родини є клаптик землі, на якій вони вирощують рис і цукровий очерет. Школа Донга знаходиться в 20 хвилинах від будинку. Він любить писати і співати. Увечері Донг звичайно витрачає одну годину на домашні завдання, а ще одну проводить перед телевізором. Донг хотів би стати поліцейським.
Взято звідси =
http://avramchuk.livejournal.com/63397.html?view=804517#t804517


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.