Бог створив нас всіх рівними та вільними! Держава повинна захищати ці наші невід’ємні права, бо держава в першу чергу – це її громадяни, ми з вами.

11 апреля 2011, 16:38
правозахисник
0
799

Шановні співвітчизники! Від щирого серця, я дякую вам за цікавість до моєї діяльності. Я разом з правозахисниками, активістами Центру захисту прав людини «Свобода» та найкращими юристами і адвокатами Центру Конфліктології і Права, захищаю права людини в

Все подальше своє життя я присвятив боротьбі за права і свободу громадян України, адже справедливе суспільство неможливо побудувати без законослухняних суддів, чесних прокурорів і ввічливих міліціонерів.

Ми навчилися перемагати свавілля чиновників, прокурорів і суддів. Наша головна сила, це громадяни, які мають бажання боротися і не поступляться правами громадян заради. На відміну від політиків і можновладців, лозунг – «Разом нас багато, нас не подолати!» ми втілили у життя.

Якщо Ви не бажаєте платити хабарі, щоб захистити свої законні права, якщо Ви зіткнулися зі свавіллям або просто відчуваєте, що одному захиститися неможливо звертайтеся до нас!

Разом переможемо!

З повагою, Богдан Хмельницький
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.