Емма Уотсон - німфоманка?

18 апреля 2011, 19:19
письменник
0
625

Зірці кінематографічної епопеї про Гаррі Поттера Еммі Уотсон відомий датський кінорежисер Ларс Фон Трієр запропонував знятись у його новому проекті під робочою назвою «Німфоманка».

І хоча проект знаходиться ще на стадії вирішення фінансових та навіть творчих питань, 21-річна актриса уже дала свою згоду. «Ларс зателефонував мені і запропонував зніматись у нього. Як я могла відмовитись?» – повідомила юна актриса.

Сам режисер сказав, що стрічка буде присвячена «дослідженню еротичного пробудження жінки». Ларс Фон Трієр також підтвердив, що проект перебуває на стадії розробки.

Схоже, мила Ема уже зовсім виросла. І їй так хочеться спробувати чогось нового, що вона погодилась на зйомки у фільмі Німфоманка, навіть не прочитавши сценарію. Не розмовлявши із Ларсом. Дивіться, вона уже роздягається!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.