Найкращі фільми 2010 року за версією інтернет-користувачів

21 апреля 2011, 13:36
письменник
0
1461

Інтернет-користувачі визначили найкращі фільми 2010 року.

За підсумками голосування на порталі Афіша@Mail.Ru найкращим фільмом минулого року визнано стрічку Крістофера Нолана «Початок» (Inseption). У номінації найкращий вітчизняний (російський) фільм найбільше голосів набрала «Брестська фортеця» («Бретская крепость») Олександра Котта.

Також відвідувачі сайту вибрали найкращих актрис: у Росії – Чулпан Хаматова, за кордоном – Мілла Йовович. Володимир Машков став найкращим російським актором за версією відвідувачів Афіши, а Джонні Депп посів перше місце в їхніх серцях з-поміж світових грандів. У категорії режисерів перемогли Тімур Бекмамбетов та Люк Бесон.

За номінацією найкращий серіал, як і в минулому році, «Доктор Хаус» залишив всіх позаду, а серед російських серіалів найбільше симпатій отримали «Інтерни».

Голосування проводилось на сайті afisha.mail.ru з 15 березня по 15 квітня. У ньому взяли участь понад 200 тис. інтернет-користувачів.

Дивно, але на сайті Афіши серед запитань «Что вы думаете про обнаженные фото Анастасии Волочковой?» і «Кто кажется вам самым подходящим спутником жизни для Аллы Пугачевой?» опиту щодо найкращого фільму 2010 року не видно… Може, результати «глядацьких симпатій» наказав зняти сам Бесогон, з огляду на його відсутність у перших рядах героїв кіноіндустрії? Залишається лише здогадуватись.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.