Весна і Порно

26 апреля 2011, 08:06
письменник
0
1017

Що між ними спільного?

Порно займає левову частку інтернет простору. Кожну секунду 28 тис. 258 інтернет-користувачів проглядають порноконтент. Кожну секунду 372 користувача набирають у пошуковику запит по порно.

Цей сегмент мережі зіграв вирішальну роль у битві форматів VHS та Betamax у середині 80-х років. Він же визначав результат поєдинку Blu-ray і HD-DVD.

Якщо ви хочете зайнятись безпрограшною справою – займіться виробництвом порнофільмів!

До чого це я? До того, що зараз, коли надворі нарешті настала весна, не треба бути котом, щоб зрозуміти одержимість базовим людським інстинктом. І безкінечні монтажні листи тіл, що сплітаються в екстазі, прокручуються перед внутрішніми екранами людей, і в районі статевих органів відбуваються непреривні вібрації! І не тільки у чоловіків :)

Тому прямо зараз Ви можете АльТабнутись на Media Player із порнофільмом і продовжити свою справу. Чи у Вас є інші варіанти?)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.