Заяложена цяцька, День Перемоги

4 мая 2011, 17:54
инженер-технолог
0
675

Червоний прапор, символ колишньої Радянської імперії, проросійські сили знову повертають в незалежні держави

 

Ні в одній державі антигітлерівської коаліції день закінчення війни з Німеччиною  не відзначався і не відзначається з такою помпезністю, з таким пропагандистським шалом, як в колишньому Радянському Союзі, а тепер – в державах СНГ, особливо в тих, що хочуть подобатись Москві.

 

І чим дальша відстань від тієї вікопомної події, тим більшим становився розмах святкувань. Неробочим днем 9 травня було до 1947 року. З 1948 року Сталін зробив його робочим днем. Тільки у 1965 році Брежнєв знову перетворив його на святковий день. Почалися військові паради з участю бойової техніки і воєнної авіації.

 

Радянська імперія демонструвала свою військову могутність, оскільки чимось іншим похвалитись не могла. Переможена Німеччина по рівню життя і добробуту населення на десятиліття випередила переможця. Отже, це було нагадуванням ворогам, а їх уособлювало НАТО,  - ми перемогли  найстрашнішого ворога, і, якщо буде потреба, переможемо і зараз.

 

На військові  паради витрачались величезні кошти. І це при тому, що останки загиблих радянських вояків не поховані досі. Їх знаходять в лісах і ховають ентузіасти.

 

Червоний прапор, символ колишньої Радянської імперії, проросійські сили знову повертають в незалежні держави, щоправда, поки що на святкування Дня Перемоги. Зокрема, таке рішення ухвалила українська Верховна Рада. Президент Янукович поки цей закон  не підписав, але пообіцяв, що за ним діло не стане.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.