Президент не чує

26 мая 2011, 12:15
Журналист, студент, общественный деятель.
0
471

Акція на захист культурних та історичних пам’яток Києва розпочалася сьогодні, о 14:30, під КМДА. Саме у цей час Президент України Віктор Янукович прибув до Адміністрації на переговори із Поповим. Пам’ятаючи про обіцянку Віктора Федоровича почути кожного,

В акції брали участь мешканці столиці, яким не байдужа доля міста, а також відомі громадські діячі Олександр Місюра (ГО «Блок соціального партнерства «Порядок і Достаток»»), Ігор Гурчик (ГО «Наша земля»), Вікторія Омельченко («Свобода»). Пікетувальники підняли транспаранти на захист пам’яток культури перед КМДА, закликаючи владу звернути увагу на цю проблему.

Нагадаємо, що цієї ночі на територію Десятинної церкви незаконно завезли будівельну техніку та розпочали будівництво. Насправді ж, такі дії заборонені рішенням суду.

Як повідомив Олександр Місюра, півтора десятки бритоголових молодиків зірвали мирну акцію. Налетіли, багатьох просто скрутили, відібрали журналістське посвідчення у одного працівника ЗМІ. Посвідчення вдалося повернути із величезними зусиллями.

Учасники акції перейшли на інший бік Хрещатика та підняли транспарант, на якому було написане звернення до Януковича. Кияни просили його захистити святині Києва, які зараз знаходять за крок від знищення. Відповіддю на такі дії знову була груба фізична сила: молодики перебігли Хрещатик, вхопили активістів та відвели у бік Бесарабки.

Відкритим після таких дій залишилося питання: чи почує Президент кожного, як обіцяв колись?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.