Національна українська ідея

7 июня 2011, 12:38
0
920

Україна - така прекрасна, така щедра на сонце, хліб та добрих людей колотиться не перший рік.

 То нас , як телят,  ділять за територіальною ознакою, то за – мовною, то дражнять червоними ганчірками  (і ми, знову таки ж, як телята) реагуємо на них.  Ох , як бандюки бояться єдності западенців та східняків, жителів центру та півдня.  На підтримку розбрату витрачаються великі гроші , зароблені нами і вкрадені у нас. То Павловський пакостить в Україні, то Шувалов. Вистачає і місцевих підлючків типа собачника.

Однак, є таке, що нас поєднувало, поєднує та буде поєднувати нас завжди: любов до землі, прагнення нормального добробуту для своєї родини, любов до дітей, волелюбність…

Сергій Пророк написав чудовий блог про помідорчики «Пока я спал и чатился тут с вами». Як класно було читать обговорення! Нас усіх просто таки «понесло» та розпирало від задоволення ! І ліберальних, і радикальних націоналістів, і центристів , нігілістів, анархістів….

Я пропоную обговорити, що позитивне може нас об’єднати? Які цінності можуть стати основою для національної ідеї українців?

ПС. Перший абзац вийшов занадто пафосним, соррі. Хай буде так, ліньки переписувати.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.