Гетеросексуали, гомосексуали, віднедавна бісексуали, а зараз ще й асексуали...

8 июня 2011, 20:42
гражданка
0
2142

Люди, куди ми котимось???

Дивлюсь новини, а там - "там то, там то пройшов гей-парад", "в такій-такій то державі дозволили однополі браки ", "в якісь там країні сім*ї геїв дозволили виховувати дитину", а зараз з*явилась ще й течія людей, яка взагалі від сексу відмовилась...
От і думай - чи є у нас взагалі з такими тенденціями майбутнє? Чи виросте нормальна соціально підготовлена дитина в сім*ї, де батьки мають нетрадиційну орієнтацію? Я впевнена, що ні!
А асексуали, які вважають секс та будь-які пестощі тваринним інстинктом і закликають всіх від цього відмовитись. Жах. Про них знаю через знайомого, який майже 2 роки зустрічався з дівчиною, яка була асексуалкою, ну і він такж таким став. І наліво не ходив, бо правильний дуже. А розтались - так тепер такі проблеми зі здоров*ям, що врагу не побажаєш.
Та й отак то, любі мої.
що думаєте з цього приводу?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.