На вихідних - захищали Київ

11 июня 2011, 17:25
журналіст
0
728

Сьогодні, 11 червня, в столиці відбувся другий Марш захисників Києва, під гаслом «Вийди на вулицю - поверни собі місто!».

Головною вимогою марширувальників було припинення забудови Андріївського узвозу, адже через злочинні будівництва навколо, розвалюється Андріївська церква – окраса та історична пам’ятка Києва.
Колона активістів рушила від скверу біля станції метро Золоті ворота у напрямку до Контрактової площі. Першою зупинкою було незаконне будівництво по вулиці Гончара 17-23, другою – пейзажна алея. Також було декілька зупинок на самому узвозі, де активісти висували свої вимоги до влади.
Впродовж всієї ходи активісти скандували: «Ви нам – корупцію, ми вам – революцію!», «Не дамо уродам нищити природу!», «Війна парканам, простір киянам!» тощо.
В марші взяли участь деякі громадські організації, проте прапорів своїх не несли. Також захистити Київ вийшло майже півтисячі свідомих громадян різного контингенту та віку. Долучилися до них ще декілька нардепів, серед яких були Оксана Білозір та Кирило Куликов.
Марш закінчився театралізованим дійством біля пам’ятника Григорію Сковороді.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: марш
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.