5-а колона- наслідки

14 июня 2011, 07:59
НРУ В.Чорновіла
0
487

Серед політичних інституцій України телестудія С.Шустера заслужено має найвищий рейтинг з професійної точки зору. Але застосування тих високих політтехнологій слугує не демократії, а тому режиму що є в державних структурах України. Формується суспільна ду

08.04.11.р,студія С.Шустера.
  Екс- президент пан-товариш Кравчук: ”критична точка терпіння народу наступила…”,”кишка тонка повалити олігархічно-кланову систему…”,”уряд Януковича прогресивний…”
Маємо формулу:олігархи+реформи.
22.04.11.р. студія С.Шустера.
  п.Яценюк. ”40% процентів народу України ненавидять всі політичні партії…”,”Україні потрібні реформи…”.
Маємо формулу: олігархи+реформи:
22.04.11.р.студія С.Шустера.
  п. В.Портніков ”необхідне громадське формування на зразок польської “Солідарності”.
Маємо формулу:олігархи+реформи+”Солідарність”.
  Де ж логіка? Якщо”критична настала, ”40% народу ненавидять ці партії”, ”необхідна “Солідарність”, тоді до влади потрібно привести людей іншого формату — народ. Мабуть має бути формула:
Влада народу+реформи
  В студії С.Шустера відсутня така альтернатива, не обговорюється,то це рупор демократії чи може щось інше?
Це щось інше зветься гра в одні ворота, або це і є 5-колона.
  Дивно тільки чому п. В.Портніков приймає в тому участь?
І не він один, а вся прогресивна еліта політикуму України має визначитись з якого боку барикад їм бути. Це балансування і невизначеність є суть буржуазного лібеарелізму, і не може бути творчим та дати суспільству потрібний продукт. Вибороти демократію на даний час в Україні можливо тільки через класове протистояння.
  Ми вже сьогодні, за один рік правління “Регіонів”, маємо наслідки:харківська угода, і вертикаль влади, яка в старому руслі знову приведе до влади Януковича, і угода з Росією про військові навчання, що означає необмежену присутність іноземних військ на території України. А до виборів 2012 року мабуть одержемо інші сюрпризи такі як 09.05.11.р. у Львові.
  При таких розкладках удавка на шиї України затягнеться після виборів 2012 року, вони для цього дуже плідно працюють!
  Тому, не повторюйте помилок Ющенка та Тимошенко. Єдиний шлях - це формування суспільної думки:народна влада+реформи.
Технологічно це може бути, або зміна наслідків шляхом проведення референдуму про вибори 2012 року,або не демократичним шляхом(чим далі в часі,тим тяжчі наслідки).
Альтернатива відсутня!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.