Переродження

14 июня 2011, 14:38
письменник
0
535

.....

Ходиш по вулицях і помічаєш вагітних жінок із здоровецькими красивими животами :) вони ходять так поважно, одягнуті у легкі літні плаття і зовнішність їхня просякнута такою незбагненною красою, як буває просякнута шкіра на шиї якимись неймовірно гарними парфумами...

На цьому тижні одна моя подруга народила малюка. І дружина мого друга - також дала світу коротунчика :) я їду на вихідних через міст метро і дивлюсь на Дніпро - а води його рясніють човнами, байдарками, пасажирськими катерами... І всі радіють літу і тягнуться до води. Життя продовжується :)

Воно триває і буде тривати, не дивлячись на інфляцію та корупцію, не дивлячись на владу і рівень беззаконня, не зважаючи на кризу і ціну на гречку. Життя вирує. Воно розквітає навесні і помирає взимку, знову перероджується навесні і засинає взимку...

І я, дивлячись на малюків, яких народжують мої знайомі дівчата, думаю, що отак скоро настане і мій час - заснути... щоб потім знову переродитись. Не зважаючи ні на що - курс валют, ситуацію в Лівії та щоденний потік транспорту :)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.