Динамо презентує нову емблему

18 июня 2011, 09:09
0
443

Команда біло-синіх вирішила провести ребрендинг

а що з того?  Ріст популярності може забезпечити тільки гра команди, добра гра. Завжди вболіваю за Динамо, бо в цій команді  зібрані гравці в більшості української крові, але вже давно не відчувала стан повної ейфорії від гри. Може потрібно грати у три ноги. Бо коли спостерігаю за черговим матчем в голову приходить тільки таке: «Дивлюсь я футбол і думку гадаю, чому я ще досі в гравців не стріляю». Стільки сильних європейських  команд … що так тяжко проаналізувати стратегію кожної?! Здається, що хлопці досягли піку своєї кар’єри і не збираються йти далі за межи України. Можливості кожної людини безмежні. Не вистачає техніки, швидкості, дисципліни. Потрібно грати зі всією міццю у складі однієї команди. Авжеж тренерська робота повинна бути на високому рівні, струснути хлопців як слід перед початком сезону. Сподіваюсь, що 5 липня Динамо покаже гарний футбол і я все ж придбаю реглан з новою емблемою клубу. В довершення всього хочу звернутися до гравців:

«ХЛОПЦІ, без уболівальників футбол не існує в принципі і нас не повинні брати сумніви, що ви граєте на повну міць. Ми хочемо насолоджуватися вашими перемогами!»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.