Об’єднана Україна, чи нова руїна?

12 июля 2011, 14:46
0
463

Чи підтримають політики Хартію ділової, адміністративної, громадської та політичної етики України


Україна семимильними кроками прямує невідомо куди. В якусь абстрактну невідомість. Чергова багатовекторність з креном у бік Росії - напрям можливо доцільний, але якийсь надзвичайно втаємничений для більшості народу. Все ніби-то робиться правильно, та не відчувається раціональної практичності.

Те саме відбувається з законодавством про вибори народних депутатів, вірніше з черговим законопроектом, поданий на розгляд ВРУ урядом України. Більшість політичних партій, навіть ті, що входять до коаліції, за винятком хіба що Партії регіонів, досить скептично відносяться до пропонованих виборчих новел.

Українська партія до запропонованого законопроекту відноситься зі значними застереженнями, оскільки його норми прописано таким чином, що не просто допускають, а на пряму регламентують брутальне спотворення виборчого процесу, відкидаючи нас на сотні років назад у древнє середньовіччя в очах цивілізованого світу.

Такого розвитку подій не можна допустити.

Українська партія вітає оголошену ініціативу об'єднання політичних та громадських структур. Крім того, приєднання Партії регіонів до спільного законодавчого процесу буде публічним свідченням декларованих позицій відносно майбутнього єдиної неподільної суверенної України.

Але спільним домовленостям має передувати кодекс добровільної практики доброчесної поведінки – Хартія ділової, адміністративної, громадської та політичної етики України. Документ встановлює елементарні правила порядних взаємовідносин. Наприклад, вводить таке поняття як публічне та приватне чесне слово, а також відповідальність за його порушення.

Лише таким чином, наша держава матиме можливість встояти перед загрозою тотальної розрухи, як в економіці, так і головах людей.

Інакше, якщо державу не будувати на засадах моралі, отримаємо чергову руїну, що описана в Олега Ольжича та інших авторів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.