Європеських дипломатів "вразила" неповага до України

14 июля 2011, 09:28
Dolce far niente
0
488

Наші політики


Судовий процес над екс-прем`єром Юлією Тимошенко може позначитися на ратифікації країнами-членами Європейського Союзу угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

Таку думку озвучили європейські дипломати, акредитовані в Україні, на зустрічі з журналістами в Медіа-клубі на тему "Відносини Україна-ЄС: демократичний вимір".

Один із європейських дипломатів зазначив, що країни-члени Євросоюзу уважно стежать за судовими слуханнями, які зараз проходять у справі Тимошенко.

"Для нас дуже важливо, щоб цей процес був неупередженим і об`єктивним, а судові слухання були незалежними", - зазначив дипломат.

Як зазначив інший європейський дипломат, у рамках судових засідань у справі Тимошенко його "вразила неповага до України як такої, неповага до основних атрибутів держави".

"Я думаю, що й одна, й інша сторона повинні поважати державу, в якій знаходяться. Думаю, що учасники процесу не усвідомлюють, що все це йде за кордон, і потім буде доволі складно сприймати Україну як серйозного партнера. Те, що Тимошенко не встає... І те, як суддя в кінці вів процес, також було не дуже хороше видовище", - сказав він.

На думку дипломата, такий судовий процес не показує українців із кращого боку.

Його колега підкреслив, що ратифікація угоди про асоціацію ні в Європарламенті, ні в парламентах країн-членів ЄС не буде формальною.

"Якщо ситуація з демократичними стандартами не покращуватиметься, цей процес може бути дуже складним. Я не можу собі уявити, що асоційованою країною ЄС буде держава, в якій при кожному голосуванні в парламенті порушується Конституція, чиниться тиск на журналістів. Ці питання будуть дуже важливими для парламентаріїв", - сказав він.

Європейські дипломати вважають, що якщо Тимошенко буде винесено звинувачувальний вирок, то це спричинить кризу у відносинах України з ЄС.

(с) Захід.нет

P.S. Пофік з ними, з тими "європерспективами". Але ж ми самі вже давно звикли до простого хамства щодо, так би мовити, "символів" держави. Не до "людей" а "символів". Хамства щодо влади, хамства щодо опозиції, хамства по відношенню до органів правосуддя чи до преси...

І це все публічно! На всі телекамери!

Одні розпочинають відвертий політично заангажований судовий процес проти Тимошенко який веде суддя який ледь не кожен день бігає за інструкціями в АП. Інша - в залі судового засідання відверто регулярно виказує неповагу до судді і до всього судового процесу, поводить себе з суддею як з якимсь малолітнім тролем на форумі Корра. 

І це все публічно! На всі телекамери. А потім ми дивуємось - чому нашу державу з нами зі всіма "не зовсім поважають за кордоном"?

Слюсар Вася регулярно бьє свою дружину і кричить на всю вулицю що вона "лахудра" і "простітутка". У відповідь дружина бьє чоловіка і кричить що він "алкоголік" і "імпотент". А з часом всі сусіди сприймають їх всіх не інакше як "скандальна подружня пара з лахудри-простітутки і алкоголіка-імпотента".

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.