Дніпропетровська міськрада не знає, куди подіти гроші, виділені на спорт

27 июля 2011, 13:21
Владелец страницы
Политический эксперт
0
483

Управлінню у справах молоді та спорту Дніпропетровської міськради виділено 9,5 млн. грн на будівництво та реконструкцію спортмайданчиків, з яких витрачено тільки 1,075 млн. грн.

Про це стало відомо з відповіді начальника управління Р. Буленкова на депутатський запит голови фракції «Україна Майбутнього» Сергія Жукова.
 
У відповіді сказано, що станом на 20.07.2011 р. проведено капітальний ремонт КПУЗ «СДЮШОР з кінного спорту» - 675 тис. грн, а також на будівництво нових і реконструкцію існуючих спортивних майданчиків витрачено близько 400 тис. грн.
 
У зв'язку з цим в управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міськради направлено запит, чи будуть майже 8,5 млн. грн, виділених на спортмайданчики, терміново витрачені в кінці року, а також чи будуються спортмайданчики в Дніпропетровську поза виборчою кампанією.
 
Відомо, що в Дніпропетровську діє Програма розвитку фізичної культури і спорту, і з 2007 року її фінансування постійно збільшується.
 
Перед місцевими виборами 2010 року в Дніпропетровську на кошти міського бюджету був відкритий 31 дитячо-спортивний майданчик і більше 200 дитячих майданчиків, побудованих на спонсорські кошти.
 
Усього в 2010 році на розвиток спорту в Дніпропетровську було витрачено 14 млн 786 тис. грн.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на утримання апарату управління у справах сім'ї та молоді Дніпропетровської міськради витрачається більше коштів, ніж на соціальні програми на підтримку молоді та спорту.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.