Самогон від Партії Регіонів

28 июля 2011, 09:18
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
548

Партія Регіонів продовжує дивувати своїми реформами, адже саме її депутатом Олегом Надошою зареєстровано законопроект, яким легалізується самогоноваріння.

Мене можна звинуватити в критиканстві - забороняють погано, дозволяють теж погано. Насправді «руйнувати - не будувати». В пострадянській Україні ще багато чого заборонено - проституція, наркоторгівля , яку Могильов також пропонує легалізувати  та нарешті гральний бізнес .

Кожна заборона має переслідувати певну стратегічну мету - як то здоров`я нації , забезпечення свободи підприємництва та таке інше. Самогоноваріння  на периферії України « було, є  і буде», адже травитися казенною горілкою ніхто там не бажає, а на дорожчі напої коштів не вистачає.

Зате про те як дільничі міліціонери трусять горілку в селах ходять цілі легенди, адже селяни ховають її не гірше ніж хліб від чекістів в 30 –ті роки .

 Я за самогоноваріння ! Але сподіватися , що скасувавши відповідальність за самогоноваріння « без мети збуту», її не будуть продавати є ілюзією. А тому до цієї теми слід підходити комплексно - як можливо до відродження народного промислу в українському селі з жорстким контролем якості. Адже подібні промисли є майже  в усіх країнах Європи.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: алкоголь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.