Благодійна акція «Чуйні серця».

5 августа 2011, 10:19
журналист
0
609

Нова благодійна акція Тиврівської районної громадської організації "Тиврівщина - квітка Поділля"

02 серпня 2011 року, на свято пророка Іллі, в селі Канава Тиврівського району Вінницької області уже традиційно пройшло свято родинної пісні «Мамина піч». Це свято організовував зі своїми друзями народний кум України – Микола Янченко.

Цього разу під час свята було проведено благодійну акцію «Чуйні серця». Акцію проводила Тиврівська районна громадська організація «Тиврівщина – квітка Поділля». Очолює дану громадську організацію  депутат районної ради по Колюхівському мажоритарному округу від Партії регіонів – Сергій Очеретний. Проведення даної акції стало можливе за організаційної підтримки Миколи Янченка, фінансової підтримки фірми «МЕД» (директор Володимир Маринчук) та інших благодійників. Особлива дяка волонтерам з Тиврівського районного будинку юнацької та дитячої творчості, які безпосередньо спілкувались з людьми та дарували за участь в акції значки з символікою свята та благодійні сертифікати.

Кошти зібрані під час акції були передані батькам Яковенка Богдана (с.Івонівці), який  по неуважності попав в дорожньо-трансортну пригоду і потребує довготривалого лікування.

Щиро дякуємо усім учасникам свята, які, взявши участь в благодійній акції, показали приклад милосердя, шляхетності та благочинності.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.