Итак..

5 сентября 2011, 06:55
0
704

Напоминаю, что сегодня в 13.00.....

Состоится акция "Венок для Януковича". Организаторы - комментаторы корра. Ибо  хватит сидеть за клавами и чувствовать себя интернет-воинами... (так и хочется дописать - "упячки").
Организовавшись со времен моего предыдущего поста мы решили все таки подарить Януковичу венков, а так же передать открытое письмо следующего содержания.

Подробнее об акции тут:
http://www.facebook.com/event.php?eid=226937137354481
http://maidan.org.ua/2011/08/vinok-dlya-yanukovycha/

Відкрите звернення.
(а вычитанную версию мы тоже  подготовили, но у меня нет её..)
Ми що нижче підписалися звертаємося до вас Вікторе Федоровичу з проханням прийняти в дар від нас ці вінки з метою компенсації ваших матеріальних втрат завданих Галиною Швидкою що пошкодила дорогоцінне для вас майно. З метою компенсації моральних втрат просимо прийняти побажання що написані на стрічках цих вінків.

Принагідно просимо вас не мучити народ України своїми недолугими ініціативами, як от проведення структурних реформ. Для їх проведення треба мати чисті руки, світлий розум і прагнення до служіння Державі і Нації в межах своїх можливостей і талантів а інколи і трохи поза цими межами. Саме такого керівника хоче бачити народ. Однак жоден великий керівник держави а тим більше керівник-реформатор не наважувався будувати собі дачу розміром з «Ліхтенштейн» чи «Монако». Тим більше на початку правління, не заслуживши поваги у народу. До того ж бажання втілювати радикальні зміни в суспільстві передбачає, окрім волі, ще і наявність певного інтелектуального потенціалу та здатності до нестандартного мислення. З цим у нашої влади завжди були проблеми… Тим більше у нинішньї влади, яка робить усе «тупо і глупо» і плює на всіх хто з нею не згоден. Це яскраво було видно на прикладі пенсійної реформи яку в авральному темпі, щоб народ не встиг отямитися. приймали 80 депутатів які голосували за 160 своїх колег а те що прийняли тільки дратує народ і не створює проблем більше ніж вирішує.

Крім того, відношення можновладців та їх силових прихвостнів до власного народу можна описати лише термінами з психіатрії. Якась кипуча отруйна суміш страху, презирства і ненависті до простих громадян які тримають цю владу на своїх плечах. Все це вилилося у відвертий плювок в обличчя народу на двадцятиріччя незалежності. В той день не вистачало тільки «колючки» та конвойних псів…

То ж не дивно що ваші так звані «реформи» і ваша персона викликають роздратування і алергію у всіх вікових та соціальних групах населення від «піонера до пенсіонера», до такої міри що навіть старенькі жіночки кидаються на вашу власність.

Щоб не ускладнювати життя народу а народ не псував вам радості від обіймання посади, радимо вам йти дорогою ваших попередників на посту президента яка полягає у обмеженому рамками Інтерполу гедонізмі (тобто заробляти – красти рівно стільки, щоб за кордоном не сильно тикали пальцями) та перманентному ІБД − імітації структурних реформ і списуванні прорахунків або бездіяльності на колишніх соратників. На більше ми не можемо сподіватісь від вас та вашої команди.

Якщо вам все ж таки хочется розпочати бурхливу діяльність і когось посадити, пропонуємо вам звернути увагу на персонажів накшталт Дмитра Рудя (син прокурора в Дніпропетровську – п’яним збів на смерть трьох жінок, досі перебуває на свободі) або чисельних іншіх «ландікоподібних» особистостей. Про чисельних хабарників та крадїїв вашої команди писати не бачимо сенсу − по перше ви їх і так знаєте, по друге вони в решті решт хоч нікого не вбивають.

Тож просимо вас підняти телефонну трубку щоб «чесний і незалежний» суд звільнив Галину Швидку з під варти.

Проведите свой обеденный перерыв с пользой! Воспитательные  интервенции рано или поздно возымеют свое действие. Мы на это таки надеемся.... 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.