Використання дронів (керованих мінілітаючих пристроїв)

6 сентября 2011, 13:51
Владелец страницы
Незалежний консультант, юрист
0
524

Використання дронів (керованих мінілітаючих пристроїв) журналістами - ще один крок до відкритості української влади та українських чиновників!!! Читаючи про різноманітні обмеження до яких вдається чиновництво в Україні спало на думку використати сучасн

Ми же неодноразово чули про використання дронів  (керованих безпілотних мінілітаючих пристроїв) американськими військовими в бойових точках. 

Проте зараз ці технології стають доступними кожному, особливо для фотографування місцевості та об'єктів, які на ній знаходяться (наприклад, Межигір'я).

У США та Європі уже продають пристрої, які здатні робити зйомку безпілотно.  Ціни не такі вже й високі - близько 11 000 доларів США (у США) за пристрій  - літає 30 хвилин і знімає усе можливе.  У Європі дещо дорожчі.

Більш детально:

http://www.popsci.com/technology/article/2010-10/tested-taking-sensefly-cameradrone-out-spin-above-california

Сайт виробника:

http://www.sensefly.com/products/swinglet-cam/

Думаю, що журналістам якраз такий пристрій був би корисним!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.