Кошенятко Римцимці та слоненятко Хайдуду. (фото)

9 сентября 2011, 12:39
Цар, ватажок народів
0
794

Ці слоненята рано залишилися без материнської турботи, але відшкодувати їм втрачене намагаються люди. Співробітники центру підтримки слоненят імені Девіда Шелдріка в Найробі, Кенія, доглядають за африканськими слоненятами, які залишилися без матері.


[info]trasyyСпівробітники захищають слоненя Шукуров від дощу та холоду ось таким от імпровізованим плащем.Кожні три години слоненят годують спеціальним замінником материнського молока, склад якого розроблявся протягом десятиліть.Дафна Шелдрік, засновниця центру підтримки слоненят імені Девіда Шелдріка в Найробі
Грязьові ванни надзвичайно важливі для цих тварин, тому що вони допомагають їм захиститися від перегріву і очищають шкіру від паразитів
Емілі - осиротіле слоненя, яке живе тепер в стаді з 22 таких же товаришів по нещастю. Браконьєри поранили її стрілою в задню ногу, і ветеринари надали слоненяті необхідну допомогу.Зараз Емілі 17 років і вона є старшиною свого стада.Цей дворічне слоненя померло незабаром після того, як потрапило у центр підтримки слоненят імені Девіда Шелдріка. Слони важко адаптуються до неволіСпівробітник фонду вказує, на яку глибину увійшов пущений браконьєрами спис у голову півторарічної слонихи на ім'я Мурка.


Найкраще осиротілі малюки почувають себе з собі подібними, тому їм не дозволяють залишатися на самоті.
=======================================
Вітаю всіх з п"ятницею! Хорошого дня!! :) :) :)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.