Судді будуть получати в півтора раза більше.

11 сентября 2011, 19:41
0
591

Як вже всім стало відомо, на 2012 рік передбачено збільшення фінансування судів України на 50%.

Кожен може розуміти це як хоче, але заперечувати те, що того ж року відбудуться чергові парламентські вибори, на яких, безперечно, будуть і зловживання владою (адмінресурсом), і фальсифікації як з одного табору (назвемо його умовно провладним), хоча члени сьогоднішньої коаліції на виборах скоріш будуть підтримуватися стратегії "краще одному, ніж з такими"; і зі сторони опозиції також варто чикати відвертої фальсифікації.
ПР завбачливо вирішила прикрити свої тели від судових справ давши їм більше грошей. 
Ми вже бачили як вони робили це за МВС, СБУ, Прокуратурою та іншими в 2010-2011 роках, а враховуючи наслідки судової реформи, судова гілка влади вже давно не самостійна (мьяко кажучи не самостійна). А зарплатний фонд суддів, тим паче, планують збільшити на 208%... які там позови проти ПР... все здаеться вже вирішено з наступними виборами.
Що може змінити перспективу довгострокового перебування при владі ПР??? Мабуть вже нічого... вся надія на майбутні президентські вибори.
 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.