Сумщина отримала 80 тон гуманітарного вантажу від швейцарців

21 сентября 2011, 10:08
маркетолог
0
529

На Сумщину прибуло вісім вантажівок гуманітарної допомоги.

Це медичні ліжка, операційні столи, медичні матеріали, зокрема, стоматологічні інструменти, шкільні меблі, комп’ютерна та побутова техніка, канцтовари, господарське приладдя, посуд для дошкільних, загальноосвітніх та інтернатних закладів для людей похилого віку, рятувальне устаткування, інструменти, одяг та взуття для рятувальників. 

«Співпраця об’єднання «Help Point Sumy» та Сумщини переросла у справжню дружбу і відстань між нашими країнами – не перепона, головне – вчасно надати допомогу тим, хто її потребує», – зазначила Президент об’єднання «Help Point Sumy» Маріанне ПІФФАРЕТТІ.

За її словами, з кожним роком співпраці Сумщина посилює свою матеріально-технічну базу медичних закладів, пожежних та правоохоронних служб, від роботи яких залежить здоров’я, безпека та життя людей. Загальна вартість допомоги конвоїв склала близько 2,5 мільйона євро.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.