Від Папи Римського вимагають прийняти рішення, що суперечить Святому Письму

26 сентября 2011, 08:23
Журналіст, еколог, письменник
0
492

Але Ватикан проти

   

    Вчора завершився візит Папи Римського Бенедикта XVI до Німеччини, звідки, до речі, походить Понтифік.

На рідній землі, він правив літургію, зустрічався з політиками, зокрема президентом і канцлером країни, мав промову у парламенті. Однак, окремі члени законодавчого органу проігнорувати виступ Папи, а на вулиці вийшли демонстрації з протестами проти  католицького погляду на такі питання як використання контрацептивів, одностатеві шлюби, аборти, і вимогою усе це дозволити.

Спостерігаючи за даними подіями з України, нічого дивного не видно в тому, що Папу окремі групи людей зустрічають протестами. Хіба у нас усі раді візитам глави Російської православної церкви Кирила? Дивною є вимога протестуючих, адже вона ніколи не буде реалізована. Католицька церква, що має за основу свого вчення Святе Письмо, ніколи не піде проти священного джерела науки, натхненного Богом, чого, власне, хочуть протестуючі. А якби припустити, що коли-небудь церква дозволить одностатеві шлюби, аборти і контрацептиви,то це вже буде не католицька церква і не церква взагалі.  Вона суперечила б сама собі. 

 

 

Фото з сайту  http://angelito.signaly.cz/200904?adresa=/0904/sv-pavel    

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.