Йдеш до жінки? Не забудь захопити з собою пльотку! :-)

27 сентября 2011, 15:10
Політолог-бродяга.
0
556

Цікаво, шо на це скаже Афродіта?


 27.09.2011
Фото gnews.ua
У Саудівський Аравій суд засудив жінку до 10 ударів батогом за керування автівкою.

Жінка на ім'я Шема була затримана ще в липні поточного року, пише Infox.ru із посиланням на Бі-бі-сі.

Обвинувачена вже подала апеляцію. За аналогічним звинуваченням найближчим часом перед судом постануть ще дві громадянки Саудівської Аравії.

Зазначимо, що напередодні король Саудівської Аравії Абдулла пішов назустріч активісткам руху, що бореться за права жінок, і заявив, що жінки королівства отримають право висуватися до Ради Шури як повноправні його члени, а також зможуть брати участь у муніципальних виборах.

"Ми відмовляємося від маргіналізації жінок у суспільстві. Після обговорення з радою улемів і іншими ... ми вирішили залучати жінок до Ради Шури в якості повноправних членів, починаючи з чергової Ради", - сказав Абдалла.

Нагадаємо, раніше Активістка руху за права жінок 31-річна Маналь аль-Шариф з міста Хобаре (Саудівська Аравія) сіла за кермо автомобіля, не зважаючи на те, що жінкам цієї країни (в тому числі іноземним), кермувати заборонено законом.

Вона зняла і розмістила в Інтернеті 8-хвилинний відеоролік, на якому вона керує автомобілем та закликає співвітчизниць робити те саме.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.