Прохоров vs Яценюк

28 сентября 2011, 11:49
Владелец страницы
політолог Аналітичного центру "Політика"
0
756

“Конструктивна опозиція”. Дозвіл зверху. Лідер. Активна діяльність. TV працює. Підтримка народу. Рейтинги ростуть. Ситуація змінюється. Кандидата просять. Сварка із “Громоотводом”. Штаб розпустили. Кампанію завершено. Вибори попереду.

Десь так можна описати коротку політичну кар’єру “Молодого російського олігарха” . Звичайно Олігархи у нас персональними політичними проектами до влади не йдуть, але схожі персонажі в політиці теж присутні.

Цікаво якою буде кар’єра Арсенія Яценюка. Адже як зазначив журнал Фокус, в останньому випуску, він(А.П.Я.) сьогодні йде другим, обігнавши Тігіпка, який зійшов з дистанції – по “власному бажанню” і Тимошенко, яка тимчасово “НЕ працює”.

Кандидат №2, але це швидше кон’юктура на політичному ринку викинула акції його політичного проекту на друге місце, хоча що саме для цього зробив сам Арсеній Петрович? І як саме надалі буде розгортатися його політична кар’єра далі? і чи є щось спільне між ним, там паном Прохоровим? Питань дуже багато, і будемо надіятись, що новий політичний сезон надасть відповіді ...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.