На Круглоуніверситетській бандитське угрупування намагається протидіяти законному демонтажу паркану

1 октября 2011, 09:59
Журналист, студент, общественный деятель.
0
561

На вул. Круглоуніверситетській, 7, бандитське угрупування намагається протидіяти законному демонтажу паркану. Про це повідомляє прес-служба ВГО "КУПР".

Поблизу будинку №7 кілька років тому було розпочато підготовку до будівництва. В лютому цього року термін оренди ділянки закінчився. На місце прибули працівники КП «Благоустрій», міліція та мешканці з сусіднього будинку (Круглоуніверситетська, 7). Забудовник привіз на ділянку велику групу осіб кремезної статури і кримінальної зовнішності, які відмовляються себе назвати, і перешкоджають демонтажу паркану. Відбувається фізичне протистояння, назріває серйозний конфлікт, молодики погрожують мешканцям розправою. Працівники міліції викликали загін «Беркуту».
Нагадаємо, поблизу згаданого будинку кілька днів тому через зсув ґрунту впав підйомний кран  і зруйнував будинок по вул. Лютеранська, 12.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.