свобода і Тимошенко

3 октября 2011, 14:35
Владелец страницы
політолог Аналітичного центру "Політика"
0
4619

Чи потрібна сьогодні свобода для Юлії Володимирівна? Можливо для Юлії Тимошенко як Матері, дружини, свобода і потрібна, але як для політика національного, а з її точки зору то і Європейського звичайно що ні.. Адже судова справа це був реальний привід під

Але якщо раптом ЮВТ випустять? Що тоді? Що буде робити вічна революціонерка у мирний час?

До виборів рік, а у Євро 12 вона участі не бере.(

Усі факти і говорять про те що її мають випустити, причому за вимогою тої ж Європи у досить цікавій формі, змінивши законодавство. І тут починається найцікавіше. Команда Тимошенко, зрозумівши що їх Лідер скоро буде на свободі,  дякуючи намаганням, а інколи і тиску Європейців, керівник Фракції БЮТ-Батьківщина  - Іван Кириленко заявляє, що вони не голосуватимуть про такі зміни, натякаючи на те що, потрібне визнання невинності ЮВТ, пробачення та ще багато чого, але головне з них, це шанс звучати в інформаційному просторі.

Дуже цікавий політичний хід, хоча він – логічний, адже ведучи переговори із представниками Європи, чиновники з Банкової не враховували політичної позиції Тимошенко. А Вона є. І для них це може стати політичною проблемою, хоча уже і в середині країни.

А Леді Ю готує чергові політичні-акції, зрозумівши, що найважчі часи уже пройдено. Навіть при мінмальному тюремному  ув’язненні, яке їй піде тільки на користь та штрафі, який з імітують під “Хвилю народної підтримки”, Юля Володимирівна може заробити дуже серйозні і важливі політичні бали.. Що наразі дуже важливо, як і з точки зору політичних партнерів у Європі так і внутрішньої політичної кон’юктури.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.