Дикому озеру – чисте життя!

7 октября 2011, 11:22
Журналіст, еколог, письменник
0
459

Дикому озеру – чисте життя!


Дике озеро (Озірце) – унікальна природна водойма, що знаходиться на схилі гори Гропа  у Національному природному парку «Синевир» (Закарпаття). Водно-болотне угіддя оточене смереково-буковим лісом, а посередині має плавучий острів, утворений буро-червоними сфагновими мохами.

Неповторна первозданна природа цього куточку Карпат приваблює до себе туристів з різних кінців країни. Іноді серед мандрівників є несвідомі люди, які, помилувавшись красою природи, залишають після себе скляні і ПЕТ пляшки, поліетиленові пакети, папір тощо. Непотріб  часом викидають навіть у озеро.

Аби врятувати водойму від сміття співробітники НПП «Синевир»  дбають про чистоту цього угіддя. Цими днями у рамках акції «До чистих джерел»  впорядковано  територію довкола озера. Захід пройшов під гаслом «Дикому озеру – чисте життя».

Під час акції,  у якій  взяли участь співробітники НПП «Синевир» та представники  громадськості, вивчено стан водойми, впорядковано її береги,  зібрано усе сміття, що знаходилось довкола озера, а також на стежці, яка веде до нього. В установі сподіваються, що в подальшому туристи будуть більш екологічно свідомими громадянами і дотримуватимуться рекомендацій природоохоронців щодо правил перебування на природі. З цього приводу в Національному парку активно проводиться інформаційно-просвітницька кампанія.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.