Група представників громадських організацій з України відвідала штаб-квартиру НАТО

8 октября 2011, 19:00
Міжнародник-економіст
0
569

Ми в НАТО

Від імені Управління громадської дипломатії НАТО, Центр інформації та документації НАТО в Україні запросив до Брюсселю взяти участь в ознайомчому візиті до штаб-квартири НАТО та штабу ВГК ОЗС НАТО у Європі (SHAPЕ) заступника директора Київського територіального департаменту Ліги "ДИПКОРПУС"-Пейтера Руслана Володимировича  у складі української групи представників неурядових громадських організацій.

Під час візиту учасники зустрілися з Послом України в Бельгії, головою місії України в НАТО Ігорем Долговим, керівними працівниками штаб-квартири НАТО та мали змогу отримати відповіді на цікаві для них питання стосовно діяльності Альянсу і практичної співпраці України з НАТО.

            Також центр інформації та документації НАТО в Україні скористався цією нагодою, щоб висловити сподівання на плідну співпрацю у майбутньому та поновити запевнення у високій повазі до Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС".

Квітень 2011 року

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.