У Казахстані заборонили Комуністичну партію.

9 октября 2011, 09:37
історик, юрист
0
484

Спеціалізований міжрайонний адміністративний суд Алма-Ати прийняв рішення призупинити діяльність Комуністичної партії Казахстану (КПК). У Казахстані заборонили комуністів.


Спеціалізований міжрайонний адміністративний суд Алма-Ати прийняв рішення призупинити діяльність Комуністичної партії Казахстану (КПК).
У Казахстані заборонили комуністів.

Спеціалізований міжрайонний адміністративний суд Алма-Ати прийняв рішення призупинити діяльність Комуністичної партії Казахстану (КПК).

Раніше прокуратура Алма-Ати порушила адміністративне провадження щодо першого секретаря ЦК компартії Г. Алдамжарова за участь у незареєстрованому опозиційному об'єднанні «Халік майдани – Народний фронт».

«Вони вважають, що партія бере участь у діяльності незареєстрованого руху. Але якщо на те пішло, у «Народного фронту» навіть статуту немає, і складно встановити юридично, що я в ньому перебуваю, – не погодився з рішенням суду Алдамжаров. – Штрафні санкції застосували до мене і винесли рішення призупинити діяльність партії. Ми, звичайно, будемо подавати апеляцію, але я, якщо чесно, думаю, що це марно ».

«Ми тепер не можемо брати участь у дострокових парламентських виборах. Думаю, все саме через це й затівалося », – додав комуніст.

Опозиційні незареєстрована «Алга» («Вперед») і КПК оголосили про об'єднання в «Народний фронт» наприкінці червня.

Відділ моніторингу

БФ» Підтримки Українських ініціатив»
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.