У Голосіївському районі уже 2й тиждень немає теплої води!

11 октября 2011, 10:19
менеджер міжнародного туризму
0
478

"Професіоналізм" нашого ЖЕКу №110 !!!

Від 04.10.2011 у Голосіївському районі, а зокрема на вул. Феодосіївська відсутня у будинках гаряча вода. ЖЕК № 110 прикріплений за цією вулицею. Питаючи у працівників цього ЖЕКу коли буде гаряча вода, вони переконливо відповідають сьогодні після 18.00. 

І так уже напротязі цілого тижня! Уявіть як можна в такий холод витримати без гарячої води сім`ям із маленькими дітьми та людям похилого віку. Це вже не говорячи про тих людей, які працюють і яким просто необхідно слідкувати за своєю гігієною. Це просто неможливо гріти воду  у каструлях і так митись! Скільки це неподобство буде тривати?

Ми платимо немалі гроші за комунальні послуги, то хіба неможна попіклуватись про наш комфорт! У європейських країнах такі поломки можуть ремонтуватись максимум 3 дні! Чому ж у нас професіоналізм працівників настільки низький? Чому вони ставляться до роботи легковажно? Невже неможна виконувати свої обовязки правильно та якісно? 

Надіюсь мої слова хоч до когось дійдуть...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.