Що робив Коротич сьогодні на Першому Національному?

24 октября 2011, 19:57
0
614

Моя старша донька вирішила сьогодні пограти в ігри на компі, тому я був вимушений піти та увімкнути зомбоящик. Перемкнув з каналів 50, доки не знайшов наш Перший Національний, який дивлюсь дуже рі

 рідко. І яке ж було моє здивування, коли я побачив там Коротича, нашого відомого поета Коротича. Йой! Коротич! А напроти сидів двічі несудимий. Як могло таке статись?

А могло?


Як брехав Янукович досить віртуозно, досить приземлено, досить прозаїчно… Ну який же брехун!

І ВВП у нього. І податки. І бюджет якогось біса зростає. 100 мільярдів у нього в наступному році буде. А 70 мільярдів гривень невиконаних рішень? То, хто виконає 70 мільярдів по рішенням судів?

Мене вразила не брехня, не той факт, що картинка рвалася 150 разів( це означає, що передачу писали в запису 152-а рази), а те, що наша інтелігенція сиділа за столом з двічі несудимим. Яке ж розчарування. Віталій Коротич…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.