Смерть Каддафі зробила його безсмертним.

25 октября 2011, 08:46
Адвокат, член Ради Адвокатів міста Києва
0
534

Римський Імператор Гай Юлій Цезарь промовив : «Краще один раз померти , ніж постійно чекати смерті » та 15 березня 44 року до нашої ери прийняв мученицьку смерть від сенаторів .

Падіння Лівійської Джамахірії є завершенням процесу розпаду «осі зла», яка залишилися від часів «холодної війни» та входила до сфери впливу радянської імперії. А все почалося з падіння  іракського режиму Хусейна та розвалу Югославської Федерації. Натомість залишився неконтрольований та не передбачуваний  північнокорейський режим Кім Чен Іра з своїм ядерним арсеналом.

Якщо споглядати , як склалася доля лідерів Ірака та Югославії  то керманич Лівійської Джамахірії  обрав єдино правильний шлях. Адже Слободан Мілошевич так і не домігся виправдання в Гаагському трибуналі та помер від серцевого приступу, а Саадама Хусейна повісили за вироком іракського суду ( от вам і західна демократія). Тому навряд чи доля подарувала Муамару Каддафі щось краще, ніж смерть на полі бою.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Ирак,Ливия,Каддафи,Югославия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.