МІСЦЕВІ МАГНАТИ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

28 октября 2011, 16:33
0
528
МІСЦЕВІ МАГНАТИ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ

У понеділок під стінами головного офісу Партії Регіонів пройде акція протесту з вимогою вгамувати майнові апетити сільського магната, який фактично захопив село Соколова Балка у Полтавській області.

Депутат райради від Партії Регіонів Володимир Замула привласнив приміщення сільради, водонапірні башти, дитсадок, дороги, лікарню, сільський клуб, 6 одноповерхових будинків, пам’ятник Шевченку та один 16-квартирний будинок,  з якого виселяють мешканців.

Місцевий магнат не зважає на приписи прокурора та рішення сільради. Його однопартійці, які очолюють районну та обласну державні адміністрації, ухиляються від вирішення проблеми.

21 жовтня активісти Демократичного Альянсу разом з мешканцями Соколової Балки розбили наметове містечко на площі біля Полтавської облдержадміністрації. Мітингувальникам вдалося домогтися зустрічі з губернатором Олександром Удовиченком та досягнути домовленості щодо створення чіткого плану вирішення проблеми мешканців села.

24 жовтня протест набрав нових обертів, в результаті чого керівництвом Полтавської ОДА було анонсовано невідкладну передачу об’єктів соціальної інфраструктури та житлового фонду сільській громаді. Про це публічно заявив людям на площі перед ОДА заступник Полтавського губернатора В.Пархоменко.

Втім, за тиждень не відбулося жодних зрушень у вирішенні проблеми, яка склалась у Соколовій Балці.

Серед селян, яких виселяють з будинку, опинилася родина активістки Демократичного Альянсу Ірини Земляної.

 

Місце проведення: офіс Партії регіонів, вул. Липська, 10, Київ.

Початок акції: 09:30.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.