Біла Церква протестує проти будівництва церкви Московським патріархатом.

30 октября 2011, 12:00
0
727

За інформацією бійця УВО з Білої Церкви білоцерківці протестують проти спорудження на Замковій горі церкви, яка, чисто здогадно, дала назву місту.

Земельна ділянка передана благодійному фонду Костянтина Єфименка (заст. міністра з розвитку інфраструктури). УПЦ Московського Патріархату вже заявила претензії на майбутній храм, хоча в місті їй належить понад 10 ділянок.

Забудовник аргументує будування церкви відновленням історичної справедливості, ніби-то саме на Замковій горі стояла церква св. Юрія. Розкопки, які проведені на сьогодні, не підтвердили цю версію.

Археологи знайшли лише рештки оборонних валів XI ст., фортифікаційних споруд XVII ст. та господарчих споруд пізнішого часу.

Таким чином мова йде про звичайнісіньке захоплення земельної ділянки панівної над містом УПЦ МП, прикрите благодійним фондом.

Відео можна переглянути за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=wCOEAsfRxT8&feature=BFa&list=LLHqI20UYsY_zkBsDrRoC8RA&lf=mh_lolz 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.