Якщо не ти,то хто?Без знання української до міліції не прийматимуть

3 ноября 2011, 21:13
0
486
Якщо не ти,то хто?Без знання української до міліції не прийматимуть

Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ! Пощезнуть всі перевертні й приблуди, І орди завойовників-заброд! (с)В. Симоненко

Новини України. 3 листопада. Верховна Рада України сьогодні прийняла законопроект про внесення змін до закону «Про міліцію», які передбачають ряд нових вимог до осіб, які претендують на роботу в міліції

Нові правила прийому на міліцейську службу:

Відповідно до закону на службу в міліцію тепер приймаються на контрактній основі громадяни, які досягли 18-річного віку, які мають повну загальну середню освіту, володіють державною мовою і здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, фізичною підготовкою і станом здоров'я виконувати покладені на міліцію завдання.

При прийнятті на службу в міліцію може бути встановлений випробувальний термін до одного року.

Закон забороняє приймати на службу в міліцію призовників, за винятком осіб, які приймаються на навчання до вищих навчальних закладів МВС.

Співробітники міліції складають присягу на державну мову, текст якої затверджується Кабміном.

На службу в міліції не може бути прийнята людина, засуджена за злочин і щодо якої набрав чинності вирок, або щодо якої було винесено рішення про закриття кримінальної справи за нереабілітуючими обставинами.

За законопроект про внесення змін до закону «Про міліцію» проголосували 266 депутатів з 384 зареєстрованих в залі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.