Чи знають українські студенти українську мову?

10 ноября 2011, 14:11
Преподаватель психологии, NGO, PR-менеджер
0
567
Чи знають українські студенти українську мову?

З 14-го листопада до 14 грудня 2011 року в м. Києві проходитиме наймасштабніший Студентський турнір з Scrabble — захоплюючої настільної гри зі складання слів літерами української абетки.

         З 14-го листопада до 14 грудня 2011 року в м. Києві проходитиме наймасштабніший Студентський турнір з Scrabble — захоплюючої настільної гри зі складання слів  літерами української абетки.

         Понад 10 000 студентів будуть змагатись за звання найрозумніших, найкреативніших та найшвидших студентів-знавців української мови. Переможцями стануть більше 400 команд студентів, яким вдасться зібрати українські слова, отримавши найбільшу кількість балів.

         До участі у турнірі з Scrabble запрошуються усі бажаючі студенти вищих навчальних закладів Києва. Збирай свою команду з 4-х учасників та реєструйся для участі у турнірі на сайті playcafe.com.ua, або реєструйся сам (команда буде сформована на місці гри).  Реєстрація та участь у турнірі безкоштовна. Розклад та час проведення ігор відбіркового турніру дивись на playcafe.com.ua

         Кожного дня з 14 листопада до 9 грудня проходитимуть відбіркові турніри з настільної гри Scrabble на базі вищих навчальних закладів Києва та за найбільшою сумою балів обиратимуться 3 команди-переможці дня. Відбіркові змагання будуть проходити на базі провідних вищих навчальних закладах Києва: КНЕУ, НПУ ім. Драгоманова,  НАУ, ВУРЛ «Україна» та КНЛУ.

         Кожен учасник турніру отримує яскраву фотосесію, гарантовані подарунки та солодкі призи від організатора турніру Scrabble, інтелектуального партнера PocketBook та hand-made партнера «Штуки».

         Інтелектуальний партнер турніру Pocketbook підготував супер-призи для команд-переможців супер-фіналу, де змагатимуться найсильніші команди:

  •    1 місце: 4 планшети PocketBook A 10”
  •   2 місце: 4 електронні книжки PocketBook Pro 902
  •  3 місце: 4 мобільні телефони

        Учасники турніру спробують довести, що український студент – це розумна, інтелігента людина, яка знає та поважає рідну мову та вміє весело проводити час.

Організатори Турніру: Scrabble, Play café,  Всеукраїнська Студентська Рада, Студентська Рада Києва

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.