Політичні переслідування в Сумах

16 ноября 2011, 17:33
журналіст
0
520
Політичні переслідування в Сумах

Сьогодні, 16го листопада, в Сумах додому до Олексія Лазаренка приїхали працівники міліції в цивільному.

Варто зауважити, що Олексію наразі лише 15 років, тобто він ще є неповнолітнім, і тому не має права давати показання. Незважаючи на це, йому вручили повістку аби він прийшов до місцевого відділку міліції для дачі “показів”. Також викликали його брата Олександра, який взагалі наразі проживає в Києві.

Як виявилось — причиною цього стала акція Чорного Комітету проти “крис” у владі, що відбулася 28 жовтня під Сумською облрадою. Враховуючи, що акція носила форму пікету, на якому не відбулося жодних правопорушень, можна припустити, що місцевій міліції недовподоби ті, хто проти розкрадання народних коштів.

По цій самій темі також викликали на допит місцевого активіста Андрія Рибалка.

Всі ці дії, активісти Чорного Комітету розцінюють як репресії проти організації та проти всіх тих, хто виступає проти злочинів чиновників та працівників правоохоронних органів. Цими діями режим в черговий раз лише підтверджує свою незаконну, репресивну та бєспрєдєльну природу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.