РАЗ НЕ – П...АС. ОПОЗИЦІЯ І ВЛАДА ЗНАЙШЛИ КОМПРОМІС

17 ноября 2011, 22:24
0
564

Ті, хто кричали про відкриті списки, про злочинність "мажоритарки", про недопустимість підняття бар'єру й відміни блоків раптом знайшли компроміс з владою. Найшли компроміс й своїм голосуванням "освя


366 голосів в парламенті за закон про вибори – це ганьба для опозиції. Свідчення її шкурності й продажності. Практично, це голосування засвідчило  - в Україні опозиція відсутня. Народ залишився один на один із владою.

Ганебний день й ганебна аргументація голосування опозиції.  Пани опозиціонери шукали компромісу з владою щодо закону про вибори.  Пани опозиціонери, які кричали на кожному кроці про  ЗЛОЧИННУ владу  шукали з нею компромісу.   Хай вони розкажуть про компроміси Юрію Луценко й Тимошенко, які сидять за гратами.

Ті, хто кричали про відкриті списки, про злочинність "мажоритарки", про недопустимість підняття бар'єру й відміни блоків раптом знайшли компроміс з  владою. Найшли компроміс й своїм голосуванням "освятили" законопроект "злочинної влади".

В черговий раз дріб'язковість опозиції   й  бажання прилаштувати свої опозиційні дупи в теплі парламентські крісла зіграло на руку Банковій та Януковичу.

Тепер для Європейського Союзу та Венеціанської комісії є  компромісний Закон про вибори, який в єдиному пориві підтримали українська опозиція й українська влада.

Але, так звана,  парламентська опозиція забула одне народне прислів'я: горбатого могила виправить. І коли вони, під час виборів 2012, почнуть волати на весь Євросоюз про фальсифікації владою виборів, їм ніхто вже не повірить. Бо усі добре знають казочку, про хлопчика, який пас овець й два рази жартуючи кричав про те, що прийшли вовки. Третій раз хлопчика вовки дійсно з'їли...

P.S.  Що б до кінця бути чесним, мушу зазначити , що проти  Закону проголосували Парубій, Вязівський  й ще четверо народних депутатів.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.